Eventy & Sport

 
 
 

Aktivity a sportoviště v Areálu Císařská louka

Areál Císařská louka nabízí mnoho typů sportovních aktivit. Na své si u nás přijdou jak příznivci skupinových aktivit, tak milovníci individuálních sportů.

 

AKTIVITY

Golf

Lukostřelba

Lukostřelba je uznávaným sportem a ušlechtilou zábavou, které se může věnovat téměř každý. Způsoby lukostřelby jsou rozmanité a svědčí o atraktivitě tohoto sportu. Přijďte si k nám vyzkoušet tento netradiční sport.

Na tuto aktivitu je nutná rezervace alespoň 48 hodin předem.

Lanové centrum (jungle creek)

Přijďte si k nám vyzkoušet pod dohledem kvalifikovaného lektora vyzkoušet adrenalinový zážitek v 8 metrové výšce.

Na tuto aktivitu je nutná rezervace alespoň 48 hodin předem.

Střelba ze vzduchovky

Střelba ze vzduchovky je aktivita, která je zábavná nejen pro dospělé, ale také pro vaše děti – střelivo pro vzduchovky je bezpečné, protože neobsahuje žádné třaskaviny. Střelba probíhá především z pozice vleže. Lze využít 2 ks vzduchovek.

Na tuto aktivitu je nutná rezervace alespoň 48 hodin předem. 

 

SPORTOVIŠTĚ

Multifunkční hřiště

Antukové venkovní hřiště je vhodné pro nohejbal nebo tenis a basketbal. Na hřiště je povolen vstup pouze ve sportovní obuvi, aby nedocházelo k jeho poškození. 

Beach volejbal

Beach volejbal je oblíbeným týmovým sportem pro 4 – 8 osob. K dispozici máme 2 kurty s kvalitním pískem.

Aktivity pro děti

Prostory areálu jsou vhodné i pro rodiny s dětmi všech věkových kategorií. Pro nejmenší je připraven dětský koutek s hračkami na pískovišti, a pro větší děti je k dispozici trampolína. Při rodinných či firemních akcích je možno zajistit profesionální hlídání dětí. Prostor dětského hřiště je oplocen.

 

DALŠÍ AKTIVITY

Croquet, pétanque, badminton (2 pálky, košíky), fresbee, ringo, ruské kuželky, minifotbal, ping pongový stůl. 

VODNÍ AKTIVITY

Motorová loď s kapitánem

Vhodné doplnění programu na firemních i soukromých akcích nebo jako přeprava hostů. Vše pod taktovkou zkušeného a společenského kapitána. Kapacita motorové lodě je cca. 12 osob.

Dračí lodě

Adrenalinovým zážitkem jsou dračí lodě, vhodné zejména pro teambuildingové akce nebo pro firemní turnaje. Přijďte si k nám vyzkoušet nevšední aktivitu.

Na objednání. 

OTEVÍRACÍ DOBA: Restaurace Cinda 11:00 – 20:00 | Driving range 8:00 – 20:00 | Kavárna 8:00 – 20:00 (So+Ne 9:00 - 20:00) | Golf: 731 125 120 www.cgk.cz